Yhteystiedot ja palaute

HUOM! Kaikissa puhelinnumeroista ensimmäinen 0 on korvattu o:lla

Kerisalon Seurapirtti

Kerisalontie 716, 79660 Kerisalo

Kerisalon kyläyhdistys ry:

Puheenjohtaja: Markku Hyvönen, p.o40 0218180, makehy58@gmail.com

Varapuheenjohtaja: Petri Kilpeläinen, p.o443318371, kilpepe@gmail.com

Sihteeri: Heidi Hyvönen, p.o405740620, hyvonenheidi@outlook.com

Tomi Hytönen, p.o440982174, tomi@hytonen.org

Veli Immonen, p.o503475003, veimmonen@gmail.com

Pasi Lattunen, p.o400275008, pasi.lattunen@pp.inet.fi

Kerisalon metsästysseura ry:

Kerisalon Metsästysseura ry. 
Ylätie 18 
79600 Joroinen 

https://www.kerisalonmetsastysseura.fi/

Puheenjohtaja: Raimo Vaskelainen, p.o400194140, rami.vaskelainen@bastu.net 

Varapuheenjohtaja: Antti Räisänen, p.o407615876 

Sihteeri: Jani Salomaa, p.o405112603, jani.m.salomaa@gmail.com  

Rahastonhoitaja: Arto Kaipainen, p.o400250151 arto.kaipainen@pp.inet.fi  

Hirvipäällikkö: Markku Räisänen, p.o400605050, markku.raisanen@hotmail.fi  

Maa- ja kotitalousseura:

Puheenjohtaja: Heidi Hyvönen, p.o40 5740620, hyvonenheidi@outlook.com

Sihteeri: Marja Räisänen

Pirtin vuokra:

Tilat: Heidi Hyvönen, p.o40 5740620

Tilat: Raimo Vaskelainen, p.o400194140

Kerisalon Kisa:

Puheenjohtaja: Jari Rautiainen, p.o405711418

Kirstunkaitsija: Mika Kinnunen, p.o505923929, mika.kinnunen@luukku.com

Kerisalon Vesiosuuskunta ry:

Hallituksen pj. Markku Hyvönen 0400218180, makehy58@gmail.com

Varapj. Jouni Niskanen 0407262201, jouniniskanen@hotmail.com

Kirstunkaitsija: Mika Kinnunen 0505923929, mika.kinnunen@koti.luukku.com

Kerisalon, Riuttasten ja Joroisniemen puolella vesiasioita hoitaa Markku Hyvönen

Kerisalon saaren puolella Jouni Niskanen tuntee paikat paremmin

Mika Kinnuselle ilmoitetaan vesimittarin lukemat pyydettäessä loka-marraskuussa

Kerisalon Valokuituosuuskunta ry:

Hallituksen pj. Markku Hyvönen 0400218180, makehy58@gmail.com

Hallituksen vara pj. Sakari Meskanen 0400359542, sakari.meskane@live.com

Kirstunkaitsija: Mika Kinnunen 0505923929, mika.kinnunen@koti.luukku.com

Pirkko Parviainen-Hämäläinen jäsen, 0505332787, info@vanamola.fi

Petra Taskinen jäsen, 0400241329

Kari Hyvönen varajäsen ja sihteeri, 0400267574, karihy101@gmail.com

make hoitaa ja auttaa Kerisalon valokuituosuuskunnan alueella valokuituverkon

suunnittelun ja käytännön toteutuksen ja mahdolliset rikkokorjaukset